karma dla psa chappi

Chappi

Karmy dla zwierząt

Chappi to uniwersalna karma dla wszystkich dorosłych psów. Znajduje się w niej istotny dodatek wołowiny i drobiu, dzięki czemu stanowi ona naturalne źródło witamin dla aktywnego psa.

Karma Chappi dla dorosłych psów

W karmie Chappi dla psów dorosłych znajdziemy wszystkie najważniejsze składniki, których pies potrzebuje do zdrowego życia. Jest to karma kompletna i zbilansowana, dzięki czemu w diecie psa nie potrzeba już niczego więcej. W jej składzie znajdują się witaminy odpowiedzialne za dobry wygląd sierści oraz silne kości, zdrowe dziąsła i wysoką odporność na choroby.

Każda granulka karmy Chappi to aż trzydzieści różnych składników dbających o to, by pies był zdrowy i w dodatku bardzo chętnie sięgał po karmę Chappi. Nad stworzeni tej unikalnej mieszanki pracował duży zespół, w skład którego wchodzili także weterynarze, czyli specjaliści od zdrowia czworonożnych pupili.

Wysokiej jakości karma dla psa - chappi

Dlaczego warto wybierać karmę Chappi? Głównie dlatego, że jest to karma, w której:

– zawarto dużo ważnych dla każdego psa witamin, w tym zwłaszcza witamin A, E i D odpowiadających za kości oraz sierść;

– nie żałowano minerałów wspierających rozwój kości oraz tkanki mięśniowej;

– karmę wypełniono po brzegi białkiem, czyli najważniejszym elementem budulcowym potrzebnym psom do prawidłowego rozwoju.

Co znajduje się w karmie Chappi?

Chappi to karma kompletna, pokarm zaspokajający wszystkie potrzeby dorosłego psa. Znajdują się w nim zboża i produkty pochodzenia roślinnego, mięso i inne produkty odzwierzęce w ilości co najmniej 4% wołowiny i 4% drobiu. Dodatkami są oleje i tłuszcze, substancje mineralne i warzywa. Każda granulka to przynajmniej 4% marchwi i 4% groszku zielonego. Jeśli przyjrzeć się konkretnym liczbom w konkretnej wersji karmy Chappi, można zobaczyć, że w Chappi z wołowiną i drobiem mamy: białko 20% , zawartość tłuszczu 7,5% , materia nieorganiczna 8% , włókno surowe 3%, wapń 1,8% , fosfor 1,3%. Resztę stanowią dodatki w postaci przeciwutleniaczy, barwników, witamin i dodatków dietetycznych. Wartość odżywcza karmy Chappi około 300 kalorii na każde 100 gram produktu.

Jak prawidłowo dawkować karmę Chappi?

Karma Chappi jest produktem uniwersalnym przeznaczonym do żywienia wszystkich dorosłych psów ras małych, średnich i dużych, byle tylko poradziły sobie z wielkością granulek. Dokładną ilość karmy należy zawsze dostosowywać do wielkości aktywności fizycznej psa, co jest oczywiście ściśle skorelowane z rasą i wiekiem psa. Psy korzystające z karmy Chappi powinny mieć zawsze nieograniczony dostęp do czystej wody.