Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Psy

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawy z psem jest dobrą szansą, by wykorzystać energię swojego zwierzaka, a jednocześnie budować więź. Regularne zabawy wpływają dobrze na zdrowie zwierzęcia, a także sprawiają uciechę opiekunowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele różnych typów zabawek dla psów, ale jak wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, pasujących do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki z gumy, materiałowe czy plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową zabawkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo ważne, gdy jesteśmy właścicielami mniejszych odmian psów, takich jak pudle i yorki, którym kupujemy mniejsze wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy wyszaleć się z psem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie zwierzak ma możliwość rozpędzenia się. Jeśli podopieczny wie jak przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o dobranej średnicy, aby psu łatwo można było nosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia psa zabawką w trakcie zabawy, więc mając na celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sucha karma dla psa